Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Zdravotní péče nové generace
hledat
zavřít
csen
MENU

Volná pracovní místa

Lékař/ka do gynekologické ambulance, Praha

Chtěli byste pracovat ve skvěle vybavené ambulanci s nejmodernější přístrojovou technikou? Jste lékař/ka se specializací gynekologie a porodnictví?  Do nových ambulancí, které spadají pod...
PodrobnostiReagovat na pozici

Lékař/ka do kožní ambulance, Praha

Do kožní ambulance hledáme aktuálně novou posilu na pozici lékaře/lékařky, která bude poskytovat ambulantní léčebnou, preventivní a diagnostickou péči svým pacientům.
PodrobnostiReagovat na pozici

Praktický lékař/ka pro dospělé, Praha

Do ambulance praktického lékaře hledáme aktuálně novou posilu na pozici lékaře/lékařky, která bude poskytovat ambulantní léčebnou, preventivní a diagnostickou péči svým pacientům. 
PodrobnostiReagovat na pozici

Lékař/ka do diabetologické ambulance, Praha

Do diabetologické ambulance hledáme aktuálně novou posilu na pozici lékaře/lékařky, která bude poskytovat ambulantní léčebnou, preventivní a diagnostickou péči svým pacientům.
PodrobnostiReagovat na pozici

Lékař/ka do psychiatrické ambulance, Praha

Do psychiatrické ambulance hledáme aktuálně novou posilu na pozici lékaře/lékařky, která bude poskytovat ambulantní léčebnou, preventivní a diagnostickou péči svým pacientům.
PodrobnostiReagovat na pozici

Lékař/ka do neurologické ambulance, Praha

Do neurologické ambulance hledáme aktuálně novou posilu na pozici lékaře/lékařky, která bude poskytovat ambulantní léčebnou, preventivní a diagnostickou péči svým pacientům.
PodrobnostiReagovat na pozici

Lékař/ka alergologie a klinické imunologie – Praha nebo Mladá Boleslav

Dynamicky se rozvíjíme a budujeme síť ordinací a zbrusu nové laboratoře. Chcete být součástí našeho týmu? Přidejte se k nám.
PodrobnostiReagovat na pozici

Lékař/ka gynekologie

Expandujeme a neustále rozšiřujeme rozsah nabízených služeb i tým lékařů. Přidejte se k nám a staňte se součástí rodiny NL - CLINIC GEST IVF špičkového pracoviště reprodukční medicíny a gynekologie. Právě hledá...
PodrobnostiReagovat na pozici


Mám zájem o pozici


*
*
*
*Souhlasím se zpracováním osobních údajů, podrobné informace zde.

Úvodní strana
ODBĚR NOVINEK
© 2016-2019, NEXTCLINIC. All Rights Reserved. Tvorba www S2 STUDIO